دوشنبه ، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
صفحه اصلی / مهارت / بازاریابی / رونق وبلاگ نویسی

رونق وبلاگ نویسی

رونق وبلاگ‎نویسی

نگاهی به چگونگی گسترش تأثیرگذاری وبلاگ‌‌نویسان در بین کانال‌های شبکه‌های اجتماعی

از زمانیکه فاصله‌ی میان افراد مشهور و رسانه‌های اجتماعی معروف از میان برداشته شده است، وبلاگ‌نویسان به تأثیرگذاران قانونی، تقریباً در تمامی صنایع، تبدیل شده‌اند؛ بطوریکه با تأثیر بر تصمیم مصرف‌کننده، که این تأثیر فراتر از خرید کردن است، هم مُدساز هستند و هم دوستی قابل اعتماد؛ و دیگر نیازی به وجود تعداد زیادی طرفدار برای نفوذ نیست.

اخیراً برندها (نام‌های تجاری بزرگ) به تأثیرگذاران کوچک (micro-influencer) روی آوردند. وبلاگ‌نویسان با کمتر از ۱۰۰ هزار نفر دنبال‌کننده، توانستند مصرف‌کنندگان هدف بهتری جذب نمایند.

Bloglovin، یک بستر رسانه‌ای است؛ که وبلاگ‌نویسان وبلاگ‌های کوچک (micro-blogger) در کنار برندها از طریق بستر اختصاصیِ بازاریابیِ Activate، به یکدیگر مرتبط می‌شوند؛ با نگاهی به تعداد کاربران و تأثیر آن‌ها بر روی بسترهای اجتماعی، درمی‌یابید که چگونه این کانال‌ها برای همکاری با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.

به گفته Rohit Vashisht، رئیس Activate: “در دنیایی که تأثیرگذاران کوچک (micro-influencer) به سرعت در حال رشد هستند و شاهد ازدیاد کانال‌های اجتماعی هستیم، برندها و تبلیغ‌کنندگان به دنبال بهترین روش برای بکارگیری صحیح‌ترین تأثیرگذاران کوچک (micro-influencer) هستند که به مخاطبان هدفشان دست پیدا کنند.”

این تحقیقات نشان می‌دهد که برندها باید نگاهی به این نمودار عمودی بیاندازند تا بتوانند از کانال‌های متعدد برای دستیابی به مخاطبان وسیع‌تر، بهره ببرند.

%d8%b1%d9%88%d9%86%d9%82-%d9%88%d8%a8%d9%84%d8%a7%da%af-%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%db%8c_0

این مطلب رو از دست ندید:  نگرش قرن 21 به کسب و کار

این مطالب را نیز ببینید!

نگرش قرن 21 به کسب و کار 100sad

نگرش قرن ۲۱ به کسب و کار

۲ دانشجوی پرتلاش هندی که دوره‌ی کارشناسی خود را به شکلی عالی در هند سپری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Your Information will never be shared with any third party.
100SAd
برای دریافت رویدادها و مقالات تبلیغاتی ایمیل خود را وارد نمایید
تنها یک گام تا دانلود مقاله فاصله دارید
تنها یک گام تا دانلود مقاله فاصله دارید
تنها یک گام تا دانلود مقاله فاصله دارید