دوشنبه ، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
صفحه اصلی / مهارت / تبلیغات / راه کارهای تبلیغاتی / استحکام، امنیت،کیفیت، کمیت و سر و صدای بیشتر برای پول بیشتر

استحکام، امنیت،کیفیت، کمیت و سر و صدای بیشتر برای پول بیشتر

استحکام، امنیت

کیفیت، کمیت

سر و صدای بیشتر برای پول بیشتر

در مطالب گذشته راه کارهای تبلیغاتی را معرفی کردیم، که به شما در بدست آوردن موقعیت برای جایگاه محصول‌تان کمک می‌کند. مثل:

در ادامه مطالب گذشته، به نکاتی اشاره خواهیم که معمولاً به آن‌ها کم توجه شده ولی بسیار اثرگذارند. نمونه‌هایی را برایتان خواهیم آورد، که با توجه به این نکات به موفق دست پیدا کرده اند.

  • استحکام

«گِلَد» (Glad) و «وولو» (Volvo) نمونه‌های مناسبی از نام‌های تجاری هستند که به عنوان نماد «استحکام» در میدان رقابت شناخته شده‌اند.

برای اینکه مفهوم استحکام بیشتر برایتان روشن شود، آگهی مربوط به وولو، که سال گذشته، منتشر شده است را ببینید.

وولوو برای نمایش استحکام، امنیت، پایداری کامیونش، یک دختربچه ۵ ساله را راننده این کامیون می‌کند، تا صحتی برای ادعایش باشد. این ویدئو را از دست ندهید، حتما تماشا کنید. با زیرنویس فارسی

  • امنیت

در بخش قبلی به امنیت نیز اشاره کوچکی کردیم. اما باید به این نکته بسیار دقت داشته باشید که امن و بی‌خطر بودن یک محصول، حرف اول را در تبلیغات آن می‌زند.

  • کیفیت

وقتی صنعت اتومبیل سازی ژاپن بازار آمریکای شمالی را هدف قرار داد، مصمم شد که امتیازات محصول خود را به نمایش درآورد. آنان برای پاک کردن شهرت بدی که در دهه‌ی ۱۹۶۰ کسب کرده بودند _ زمانی که برچسب «ساخت ژاپن» معادل کیفیت بد بود_ روش‌هایی را برای غلبه بر نقایص خود به کار گرفتند.

این مطلب رو از دست ندید:  کاهش قیمت محصول

  • کمیت

گروهی از محصولات بر کمیت تمرکز می‌کنند. برای مثال در محصولات کاهش وزن، هر نام تجاری، نوع ویژه‌ای از زنان را مورد ملاحظه قرار می‌دهد. «اولترا اسلیم فست» (Ultra Slim Fast) مخصوصاً زنانی را هدف قرار می‌دهد که قصد دارند از ۱۵ تا ۵۰ کیلو وزن کم کنند.

  • سر و صدای بیشتر برای پول بیشتر

نوع دیگری از راه‌کارهای تعیین جایگاه بر اساس تمرکز است.

مثلاً «تیغ شماره دوی ژیلت» (Gillette Trac II) ابتدا در سال ۱۹۷۱، به عنوان تنها «ریش تراش دو تیغه» معرفی شده بود، بر این اساس که «دو تیغ بهتر از یک تیغ است».

یا پاک‌کننده‌ی «سِرف» (Surf) مواد معطر خود را دو برابر ساخته است و قرص مسکن «موترین ای بی» (Motrin IB) دو برابر «تایلنول» (Tylenol) قدرت دارد.

در مطلب آینده، در خصوص ویژگی‌های مصرف‌کننده، مثل «جنسیت» صحبت خواهیم کرد.

این مطالب را نیز ببینید!

زادگاه محصول 100sad

زادگاه محصول

زادگاه محصول در مطلب گذشته در خصوص اینکه اگر محصول شما پتانسیل جهانی شدن را …

۲ دیدگاه‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Your Information will never be shared with any third party.
100SAd
برای دریافت رویدادها و مقالات تبلیغاتی ایمیل خود را وارد نمایید
تنها یک گام تا دانلود مقاله فاصله دارید
تنها یک گام تا دانلود مقاله فاصله دارید
تنها یک گام تا دانلود مقاله فاصله دارید